pansiyon otel ara

Özel Arama

BODRUM MAZI ÇİÇEK PANSİYON


Bodrum' un Gökova Körfezi Mazı koyunda küçük ve şirin bir yer Çiçek Pansiyon. Maviyle yeşilin kesiştiği bir noktada sizlere çok farklı dinlenme fırsatı sunuyor.


Billur gibi temiz denizi,sadece dalga ve ağustos böceği sesleri bulunduğu ,yemyeşil doğasıyla Bodrum'un yanı başında bakir bir köy olan aşağı Mazı'nın en güzel koyu taşlı yalı sahili. Bu sahil ise İsmail Kozoğlunun işlettiği Çiçek pansiyonun tam önünde yer alıyor.Egenin berrak sularında kafa dinlemek ve deniz ürünleriyle beslenme kürüne girmek için burası tam bir cennet.Çiçek Pansiyon toplam 6.oda ve 15 yatak kapasiteli. Tek yapacağınız şey arayıp rezervasyon yaptırmak.


Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Mazıya özel araçlarla gidecekseniz Milas ve Güllük'ü geçtikten sonra Bodrum'a doğru yol alırken solunuzda Mumcular ayrımını göreceksiniz Mumculara girip sağa dönünce Yeniköy ve Yukarı Mazı köylerinden sonra son olarak karşınıza Aşağı Mazı Köyü çıkacak, köyün içine indikten sonra karşınıza Camii çıkacak oradan sağa dönerek pansiyon tabelalarının yanından Taşlı Yalı Sahiline inebilirsiniz ve Çiçek Pansiyona ulaşabilirsiniz.Bir başka alternatifte şehirler arası otobüsten Bodrum'a inip yada Milas'ta inip Milas-Mazı, Bodrum - Mazı arasında çalışan minibüslerle Mazı' ya ulaşmak, Bodrum-Mazı ve Milas- Mazı seferleri 50-55 dk sürüyor.
İLETİŞİM:Çiçek Pansiyon - Mazı Köyü / Bodrum
Gsm: 0 (544) 431 6390 - +90(538) 483 8482
Tel: +90 (252) 339 2039
E-Mail: mailto:info@mazicicekpansiyon.com?subject=Rezervasyon

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...